O firmie

Firma Inglot i Krawczyk sp. z o.o. powstała w 1994 r. Do niedawna firma motocyklowa, na czele której stali pasjonaci i użytkownicy jednośladów.

Obecnie jesteśmy oficjalnym dealerem SUZUKI MARINE oraz marek: Mercury,  Volvo Penta, Garmin, Webasto, Fischer Panda.
Ponadto zajmujemy się produkcją jachtów motorowych. Jest to produkcja manufakturowa i znajduje się w niewielkiej stoczni na Mazurach. Nasza wiedza zdobyta została wieloletnim doświadczeniem. Nasz rozwój został osiągnięty dzięki wysokiej jakości standardów obsługi klienta. Nieustannie rozwijamy się dzięki profesjonalnym szkoleniom personelu.
Nasza firma to także Autoryzowany Serwis Suzuki Marine. Wieloletnie doświadczenie, duża ilość szkoleń, szybki czas reakcji, profesjonalne narzędzia diagnostyczne oraz praca tylko na oryginalnych częściach gwarantują Państwu najwyższy poziom usług. Pracujemy jedynie na rekomendowanych przez producentów silników olejach Ecstar, Volvo Penta, Quicksilver oraz Castrol.
Powierzając nam swoją łódź czy silnik obdarzacie nas Państwo zaufaniem, którego nie zawiedziemy.
Nasz serwis znajduje się w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej 25 i czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 - 17.00.
Mamy świadomość, iż nie zawsze jest możliwość dostarczenia sprzętu do naszej siedziby i na taką okoliczność jesteśmy fachowo przygotowani. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone 3 samochody serwisowe. Nasz serwisant przyjedzie do Państwa niezależnie od dzielącej nas odległości.